Op donderdag 31 januari verzorgde de opleiding Horeca, Bakkerij & Recreatie van Omnia College in samenwerking met het Gorcums museum een stadswandeling met proeverij naar aanleiding van de expositie “De smaak te pakken”. Er was zoveel interesse dat er een stop moest worden gezet op de inschrijvingen.

In de middag ging stadsgids, Annika van der Kevie, met 40 geïnteresseerden op pad voor een stadswandeling waar speciaal aandacht werd besteed aan de diverse straten en steegjes in de binnenstad die te maken hebben met eten & drinken en de historie hiervan. Zo werd er gestopt bij de Roggebroodsteeg, de diverse markten, de Visbrug en het pand van “De Drie Snoecken” waarin vroeger een bierbrouwerij zat. Bij terugkomst hadden onze leerlingen een proeverij gemaakt met streekproducten die o.a. bestond uit gerookte zalm met haringkuit, ham uit de streek en kruidenkaas van kaasboerderij de Kuiper. Als drankje kon er gekozen worden voor verse karnemelk of een Gorcums Hamelbiertje van stadsbrouwerij the Dukes.