Fortes Lyceum, bijna 145 jaar geleden begonnen als HBS, is vandaag precies één jaar geleden omgedoopt tot Fortes Lyceum. Leerlingen en personeel hebben een jaar geleden uit ruim 300 inzendingen de naam Fortes gekozen en de bedenker ervan was Anoir Koolhoven, leerling van onze school. En het is een bijzonder jaar geworden!

Zo is er dit eerste jaar door leerlingen en docenten, inclusief fietstocht naar brugklaskamp en internationalisering, 343.473 km gereisd. Markies, de schoolcateraar heeft 15.723 snacks, 49.345 broodjes en panini’s, 1.050 stuks fruit, 525 salades en 12.256 blikjes fris verkocht. Zijn er 312.346 blaadjes repetitiepapier verbruikt, 76 softballen kwijtgeraakt waarvan er 53 teruggevonden zijn bij het aanleggen van de stormbaan. De leerlingen van ArtFactory hebben 483 filmpjes en 131 animaties gemaakt. In dit eerste jaar als Fortes Lyceum is er een zeer feestelijk kerstgala georganiseerd en tevens werd het Fortes Festival geboren. De school heeft inmiddels een eigen minibioscoop, een ‘kunstcaravan’ en een heuse stormbaan. En last but not least: uitstekende examenresultaten en heel tevreden leerlingen, ouders en medewerkers! Reden voor een feestje vandaag met onze leerlingen, ons personeel, onze buren (Wijdschild) en uiteraard onze toeleverende collega’s van de basisscholen!