Het Merweplein in Gorinchem is op zoek naar een enthousiaste juf of meester voor groep 5 op woensdag, donderdag en vrijdag. Kom jij ons team versterken?

Over IKC Merweplein

Het Merweplein is een integraal kindcentrum: onderwijs en opvang onder één dak, met medewerkers die elkaar kennen en de kinderen samen volgen, begeleiden en ondersteunen. Kinderen kunnen op het Merweplein veilig en vertrouwd spelen, leren, hun talent ontdekken en opgroeien. Daarbij staat ieder kind centraal.

Wat bieden we

  • Een plek in een team met een duidelijke visie;
  • Veel ruimte voor eigen initiatieven;
  • Uitzicht op een vast contract.

Wat verwachten we

  • Je bent bevoegd om les te geven en beschikbaar op woensdag t/m vrijdag.
  • Je ziet de individuele leerlingen en wat zij nodig hebben om zich te ontwikkelen.
  • Je werkt graag samen met de kinderen, ouders en collega’s.

Informatie en solliciteren

Meer over IKC Merweplein kun je vinden op www.ikcmerweplein.nl

Zie jij jezelf terug in bovenstaande omschrijving? Stuur dan je cv en motivatie voor 7 september naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. t.a.v. Gerda Mulder.