Het Merweplein in Gorinchem is op zoek naar een enthousiaste juf of meester voor de kleuterklas op donderdag en vrijdag. Kom jij ons team versterken?

Over IKC Merweplein

Het Merweplein is een integraal kindcentrum: onderwijs en opvang onder één dak, met medewerkers die elkaar kennen en de kinderen samen volgen, begeleiden en ondersteunen. Kinderen kunnen op het Merweplein veilig en vertrouwd spelen, leren, hun talent ontdekken en opgroeien. Daarbij staat ieder kind centraal.

Wat bieden we

  • Een team met een duidelijke visie.
  • Een functie waarin je verder mag kijken dan je eigen klas. Je zal namelijk regelmatig overleggen met collega’s van de peuterspeelzaal en het kinderdagverblijf.
  • Uitzicht op een vast contract.

Wat verwachten we

  • Je bent bevoegd om les te geven en beschikbaar op donderdag en vrijdag.
  • Je ziet de individuele leerlingen en wat zij nodig hebben om zich te ontwikkelen.
  • Je werkt graag samen met de kinderen, ouders en collega’s.

Informatie en solliciteren

Startdatum: in overleg

Meer over IKC Merweplein kun je vinden op www.ikcmerweplein.nl

Zie jij jezelf terug in bovenstaande omschrijving? Stuur dan je cv en motivatie voor 7 september naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. t.a.v. Gerda Mulder.