OVO primair onderwijs zoekt ook mensen voor de invallijst. Ben jij beschikbaar om in te vallen bij ziekte van onze reguliere leerkrachten? Neem dan contact op met Gerda Mulder, mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Je hebt hierbij niet de inkomenszekerheid van de vervangingspool, maar wel de kans om kennis te maken met het werken bij onze stichting. Bovendien doe je snel ervaring op bij verschillende scholen en in verschillende teams.

 

Wij zoeken collega’s voor de invallijst po die:

· in staat zijn maatgericht onderwijs aan te bieden

· in staat zijn om diverse onderwijsmethoden en programma’s aan te leren en toe te passen

· binnen korte tijd een goed pedagogisch klimaat kunnen scheppen in een klas

· beschikken over goede communicatieve vaardigheden

· in het bezit zijn van een pabo-diploma

·  en breed inzetbaar zijn

 

 Herken jij je in bovenstaand profiel? Stuur dan je motivatie en cv naar Gerda Mulder, mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..