Ben jij op zoek naar een prettige werkomgeving, midden in het centrum van de historische binnenstad van Gorinchem, waar ontdekken, leren en groeien centraal staat? Dan hebben wij een mooie vacature voor jou op obs de Tweemaster als

Leerkracht basisonderwijs 0,8 fte Groep 2

 

Wat bieden wij jou.

Een hele leuke baan als leerkracht voor leerlingen van een gezellige groep 2 in een kleine, veelzijdige school in hartje Gorinchem. Je gaat werken in een jong team met oprecht

betrokken collega’s. Zij maken je graag wegwijs op onze school. Met elkaar zorgen we voor een prettige en veilige leer- en werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO PO en inschaling in LB. Indien nodig ontvang je een parkeervergunning binnenstad.

Wie ben jij?

Je bent bevoegd of bijna bevoegd leerkracht basisonderwijs. Als (bijna) kleuterjuf of meester ligt je hart bij het begeleiden van onze groep 2 leerlingen. Je bent in staat een sterk pedagogisch klimaat neer te zetten waarin ieder kind zich gehoord en gezien voelt en de kinderen aldus een geweldige kleutertijd beleven. Je bent een teamspeler, ambitieus, betrokken en verbindend

Informatie en solliciteren:

Voor een informatief gesprek of vragen kun je contact opnemen met Rob Vroegh - Talentmanager - via 06-19834161 of per mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Het betreft een tijdelijke aanstelling, met uitzicht op een vast dienstverband. Het overnemen van een bestaande overeenkomst is bespreekbaar.

Studenten/ stagiairs:

Zit jij in het laatste studiejaar van de PABO en heb je binnenkort voldoende punten voor een LIO stage of rond jij binnenkort je studie af, dan nodigen we je hierbij uit om te solliciteren, zodat je rechtstreeks kunt instromen in een dienstverband bij Stichting OVO. Binnen OVO kun jij je verder ontwikkelen.

Startdatum: 15 maart 2023